ה"מרכבה" – MERKABA

ה"מרכבה"  –  MERKABA

ה"מרכבה" היא טכניקה של מדיטאציה של זרימה אנרגטית שעוטפת את גופנו, כשם שהיא עוטפת את כל שאר חלקי היקום השונים – חי צומח ודומם.

בעת ההתחברות אל המרכבה הדימוי הוא המגן דוד התלת מימדי, מגן דוד שהוא התפתחות של הגיאומטריה המקודשת של היקום.

למגן דוד הנ"ל יש בהחלט כוח של זימונים אנרגטיים עוצמתיים ביתר, וכחלק מההתפתחות של בסיס הקיום והיקום יש בו עוצמות מופלאות שמגיעות מתוך בסיס הבריאה עצמה.

ה"מרכבה היא טכניקה של מדיטאציה שהגיעה לכדור הארץ בתקשור על ידי אדם בשם דרונבלו. דרונבלו בסיפוריו זוכר את כל מסעות גלגוליו השונים ויצא עם הספור שלו, אל האנושות על מנת לשתף אחרים בידע הגבוה הגלום במסע שהוא זוכר, ואשר ערך כישות אנרגטית.

כולנו נמצאים במצב של האפשרות לחוות ולהיפתח לידע הזה אם נבחר. עלינו להחליט להתחבר אל הכלי האנרגטי שאופף את גופנו, ואשר ביכולתו לשמש כלי לנסיעה במרחב ובזמן.

כמו כן מסביר דרונבלו, כמו רבים אחרים ( בני המאייה, קריון, אורין ועוד )  על התפתחות התקופה לקראת השנוי שיחול בעת נקודת המהפך בשנים  2012 – 2013  .

תקופה זו מיוחדת מפני שאנחנו מתקרבים לנקודת שיא בכל המישורים.

לפלנטה יש שתי תנועות חשובות כאשר האחת שהינה התזוזה של ציר הפלנטה, מוכרת בשם מהלך נקודות השוויונים. השניה, היא תנועה מעודנת יותר במרחב הבין פלנטרי , כאשר למעשה כל מערכת השמש מסתחררת בחלל , נעה בחלל ביחד עם כוכב  – סיריוס  A  בתנועה ספירלית המזכירה את הסליל הלולייני של מולקולת דנ"א. כל הריקוד הזה בחלל מגיע לנקודות מפתח בין כוכביות, שבהן האנרגיה מתעצמת , ואז חלים שנויים בקנה מידה גדול.

מצב כזה מתרחש כרגע.

ציר כדור הארץ נוטה ב- 23.3 מעלות , דבר שלמעשה בשל תנועת כדור הארץ סביב השמש יוצר את עונות השנה. הציר עצמו אינו קבוע ומשתנה במעלה אחת כל 72 שנים  ( ע"ב )  וכל 2,160 שנה מתחלפת מערכת הכוכבים השולטת, וכל 25,920 שנה מושלמת הקפה מלאה. מספרים אלה, אגב יש להם משמעות חשובה מאוד ומופיעים בידע עתיק של בני המאייה ובמקורות מידע אחרים. לארוך התקופה הארוכה הזו, הציר הצפוני מתווה אליפסה ביחס למרכז הגלקסיה. חכמי העבר הקדמונים נוכחו לדעת שככל שאנו מתרחקים ממרכז הגלקסיה, אנו נופלים למעין שינה מבחינת התודעה הפלנטרית, ובדרכנו חזרה אנחנו מתעוררים במודעות.

אלפיים השנים האחרונות, מהוות את התקופה הידועה כ" קאלי יוגה" וזמן זה הינו הזמן המרוחק ביותר מהמרכז והרדום ביותר מבחינת התודעה. משני צדדי המהפך מתברר שיש 900 שנה בכל צד, שבהם אנחנו נרדמים או מתעוררים.

כרגע זוהי בדיוק הנקודה שממנה אנחנו נעים לכוון מרכז הגלקסיה ומתעוררים ולמעשה מבצעים היפוך מלא כלפי כוון התנועה שהייתה עד היום. ממש כמו היום והלילה ועונות השנה, כן יש עונות בקנה מידה פלנטרי, ואכן בתקופת השינה, הצד הזכרי, המוחצן שולט כדי לבצע באופן אינסטנקטיבי את כל הדרוש על מנת להגן עלינו.

ההתעוררות מתבצעת דווקא על ידי הצד הנשי , שמעודן, הרך אשר מחובר לתחושותיו הפנימיות ואשר לוקח אותנו קדימה אל האור החדש.

הלוח הקדוש של בני המאייה , סופר את הזמן עד סוף שנת  –  2012 , שלאחריו מתרחש מצב האין זמן מבחינתם. בזמן זה נהיה במצב של מודעות מלאה כשביכולתנו לברוא , ליצור ולשנות כל דבר.

כמובן שזה מצב המחייב אחריות אישית שכן מחשבות שליליות ייצרו דברים שליליים אשר יקומו על יוצרם מיד.

לכן עלינו לפתח כיום את רמת המודעות שלנו למדרגה שנוכל לשלוט בגוף הרגשות שלנו ולא הוא ישלוט בנו , כמו שקורה היום לכל כך הרבה בני אדם.

יש ספרים של חוקרים רבים שמתארים ומתעדים אירועים רבי עוצמה בטבע, אשר אירעו בעת מהפך קטבים שכזה ואשר היו כל כך מהירים שבעלי החיים קפאו במצב כזה שהמזון שאכלו אשר נמצא בקיבתם , אכיל עדיין כיום אחרי 12,500 אלף שנה.

 אגב,  12,500 שנה אחורה הינו הזמן שבו לפי מקורות אחרים, הוא הזמן שבו שקעה יבשת אטלנטיס.  למעשה כל המידע הזה אינו מאיים אם מבינים שביכולתנו לסייע לפלנטה במצב המהפך הזה ואנשים שהגיעו למצב של תודעת משיח יעברו את המהפך הזה בשלום וגם יסייעו בידי אחרים לעבור אותו בשלום.

על כולנו מוטלת האחריות לסייע לשנוי בתוך אהבה ולכן חשיבות הפעולות המתבצעות היום למען אהבה קולקטיבית, אחדות האדם והאור בעולם כולו. כל פעולה כזו תסייע לכל הפלנטה להיכנס למצב של תודעת משיח ולהתעלות למימדים החדשים בקלות רבה.

הידע של המרכבה זמין ונגיש וקרוב יותר מתמיד

וההבנות הינן חלק מחיי היום יום של כולנו.

* אוריון *

About אוריון כהן

אוריון ~ מעגל האור
This entry was posted in מאמרים אוריון, מעגל האור. Bookmark the permalink.

Comments are closed.