~ הרשומות האקאשיות ~

אם כבר הגעתם לכאן, אנא קראו עד הסוף ובייחוד את החלק האחרון של המאמר ~ קריאה מהנה.

אמר זה נכתב בעקבות שאלה של אחת מחברות מעגל האור, אור ליום ששי, ומתאר את מצבור הידע הגבוה הגלום במרחבי היקום ובנו, בדומה לזיכרון הגזע. שם זה מתאר את מבחר כל מה שנאמר ועלה על הדעת אי פעם, כל הידע שנצבר וכל המצבור של כל הידע של האנושות מכל הזמנים וכל המימדים.

 מאגר הרשומות האקאשיות מכיל לדעתי את כל הידע של היקום, בנוסף לכל מה שאנו מעלים על דעתנו…כל מה שנהין לשאול …קיים. כל מה שאפשר להעלות על הדעת…קיים.

הרי אמר מי שאמר פעם, " אין חדש תחת השמש ", בטח הוא התכוון לשמש המרכזית, ולא רק לשמש שלנו, שרואים פה, מכדור הארץ. לרשומות האקאשיות אפשר לגשת בתיקשור ולבדוק שאלות בקשר לגלגולים ולמהות הנשמה ועוד כל מיני דברים שאפשר להעלות על הדעת.

עכשיו בואו נחשוב ביחד …הרי מה זה מחשבות ?

גלים אלקטרומגנטיים שמהדהדים מתוך התודעה אל המוח ובוודאי שהחוצה ממנו אל היקום. אם לא נגביל את המודעות והתודעה שלנו לעוצמה נחלשת כזו או אחרת של תודעה, אזי כל עוצמת גל או תדר מכל סוג שהוא, לעולם לא כלים ( נעלמים) באמת, רק דועכים לאיטם אל תוך הנצח, מהדהדים אל תוך המרחב האינסופי של היקום הפיסי.

גם מימד הזמן שמחליש ומבטל את העוצמות של המחשבות, התחושות והרגשות, שהרי אומרים " הזמן מרפא הכל " קיים במובן הזה רק במישור הפיזי.  במימד הגבוה, הזמן אינו קיים או אם הוא קיים הוא קיים כמימד מתפשט אל כל הכוונים, ממש כמו כל החיצים שנוכל להעלות על הדעת שנפנה מתוך מרכז כדור אל כל נקודות ההשקה שנמצאות על היקף הכדור, וכאלה יש אינסוף…

הווה, הווה יהיה קיים בכל הזמנים וכל המימדים לכל המישורים בכל הכוונים כל העת וכל הזמן ובכל מקום. לכן, כאשר נפנה אל התודעה המתרחבת שלנו ושל היקום, נפנה אל התובנה הגבוה של של היש, כל הזמן בכל מקום ומימד ומישור, ונבקש שם את החבור אל הנצח ללא שנבקש להכיל אותו במרחב המנטלי המוגבל של ההבנה המועטה ככל שתהיה גדולה של שכלנו. בדרך כזו, נבין שכל מה שהועלה אי פעם, קיים ממש כרגע אלא שנמצא במרחב תודעה אחר מהמימד השלישי שאנו מתפקדים בו על פני מישור האדמה.

כך שאם נרצה לקבל תובנות גבוהות מכל סוג שהוא עלינו להתחבר קודם כל אל התובנה שאנו גם קיימים מאז ומתמיד כמו הווית הבריאה והבורא של כל היש שכן אנו היבט חלקי של כל ההוויה שמכיל את תודעת כל הנצח בתוכו כמו כל גרגיר של חול שקיים על חוף הים.

נוכל להתחבר אל כל הנצח ולהבין את כל המרחבים בהבלח של תפיסת האינסוף שנחוש בה במרחב הצאקרה העליונה, בנקודוה של ההתחברות אל האור העליון, בהבנת הנצח שלמעשה נתפס ברמת החוויה ובו, במרחב התודעה העליון, הרשומות האקאשיות מהדהדות לנצח, קיימות כל העת, כל הזמנים קיימים כרגע לחוות, לחוש, להתחבר, להיזכר, לקבל ולהביל את תוך הוויתנו.

במצב תודעה שכזה, אנו יכולים להבין שכל מה שאי פעם היה קיים, למעשה, אנו חלק ממנו ואם נבין את זה, נבין גם שאנו לא נמצאים במקום של שפיטה שכן מה הטעם לשפוט את עצמנו על מה שהיינו אי פעם.

אם כבר לא נשפוט את עצמנו שהיינו באחד מהזמנים באחד ממצבי הקיום, משהו שכרגע עולה בנו לשפוט אותו ולשלילה, לעיתים, נראה את חוסר התוחלת של השפיטה שלנו את הזולת, ונתקרב יותר אל המקום של ההבנה הנעלה של " ואהבת לרעך כמוך " שכן אנו וחברנו שמולנו אחד, אם לא כרגע בגוף הפיסי, אז לפחות ברמת המעשה שכבר היינו אותו דבר שעומד מולנו. 

נוכל לראות בכל אחד ואחד מהעולם את עצמנו, בכל מצב נתון, להתחבר ולהזדהות עם כל היש ואפילו אבן קטנה בפנה נידחת של היקום, תהיה חלק מהמרחב שאליו אנו רוחשים אהבה, כאשר נמצא את אותה אהבה אינסופית בקרבנו.

פה נתקרב כבר אל תודעת המשיח והרי אנו במימד החמישי והנה הדרך …….

בהצלחה במסע…

את המסע לרשומות האקאשיות ניתן לערוך לבד וביחד, במעגל של מדיטאציה. את המסע הזה יש לערוך רק עם חבר'ה שכבר עברו דרך ועומדים איתן אל מול ההפתעות והתגליות השונות שניתן לגלות בקרב הנצח החפון ברשומות.

חשוב לדעת שכבר קרה שהיו כאלה שערכו נסיונות מעין זה והגיעו לתובנות שהיו קשות מידי לעיכול. למרות שכולם יכולים ואמורים להתחבר לדעתי, אל כל מקום ומקום, חשוב להגיע לכל נקודה בזמן הקווי הנכון והאישי שלנו, ולא לקפוץ גבוה מידי, רחוק מידי, ממש כשם שלא נתן לתינוק או ילד את מפתחות הפרארי שלנו, על מנת שיצא ללא שעבר את כל ההכנות הדרושות ל"מרוץ" השנתי של ראלי.

אוריון ~ אחוות האור הלבנה

מעגל האור, ישראל.

About אוריון כהן

אוריון ~ מעגל האור
This entry was posted in בלוג מסרים אוריון, מאמרים אוריון, מעגל האור. Bookmark the permalink.

5 Responses to ~ הרשומות האקאשיות ~

 1. I just want to say I'm newbie to blogging and certainly liked this web blog. Most likely I’m planning to bookmark your site . You amazingly come with exceptional articles. Cheers for revealing your web page.

 2. I simply want to tell you that I am beginner to weblog and truly liked you're blog. Probably I’m want to bookmark your site . You surely have great articles and reviews. Cheers for revealing your webpage.

 3. Some genuinely excellent content on this web site , regards for contribution.

  • Hello ~
   Thank you for your response ~ glad you liked the site ~
   Thank you also for wishful thinking,
   This response adds taste better future ~
   Orion