השער האחרון ~ 2012

השער האחרון ~ 21/12/2012 ~ משמעות התאריך והאנרגייה של יום השער הזה , התקבל בתאריך : 19/04/2011 על ידי אוריון ~ מעגל האור 

בעקבות תהיות של רבים מכם, בעניין המשמעות של תאריך מיוחד זה, 21/12/2012 בחרתי להביא כאן את המסר הבא.

מסר זה מבאר את המשמעות האנרגטית של יום ה"שער" על פי לוח המאיה. לאלה מכם שאינם מכירים את המושג "שער" , הכוונה היא ליום בו מתקיימת התעצמות אנרגטית מיוחדת במינה.

רבות שאלתם את עצמכם בימים האחרונים : מה עומד להתרחש ? מה עומד לקרות? מה משמעות המסרים שכולם מובילים אל  2012  השנה המיוחדת?

השנה שמביאה את  קץ הזמן או מסיימת את העידן הנוכחי, ומביאה את האנושות אל שחר הבוקר של העידן החדש.

כדור הארץ, הפלנטה שלנו מתקיימת כבר שנים רבות, ועברה תהפוכות רבות, מהרגע שהתחלתם עליה את מסע החיים שלכם , כנשמות של אור אשר בחרו בגוף, נפש וחיים במימד הדואלי פה בכדור הארץ, כחלק מתפקידן בדרכן אל האור העליון.

לאורך העידנים למדתם שליטה וחופש, למדתם את משמעות חרות נפש האדם, ואת דרך האור והחושך. שימשתם האחד למען חברו או חברתו את ה"זרז" בדרך שיעורי החיים שהובילה כל העת אל המקום הגבוה יותר של ההתפתחות האישית של כל אחד מכם.

 

כעת, אתם שומעים בכל ערוצי החדשות את המושג  "סוף העולם" בדרכים שונות, כאשר בעצם "סוף" זה, במובן של הקיום היקומי, לעולם אינו סוף אלא התחלה חדשה.

 

הגעתם אל סוף ההתחלה שלכם כבני אנוש והתחלת ההמשך ~ זה אכן נכון, ועליכם להבין את מלוא המשמעות של הדברים, על מנת להפנים את התהליכים האלה ולהתעלות בדרככם. ממילא הכיוון הוא למעלה, בתהליך ההתכנסות של האור בחזרה אל עצמו.

 

קיבלתם את העולם הפיזי כדי להבין זאת גם על פי תיאוריית המפץ הגדול ועדיין הפחד שורר בקרבככם, חונק אצל חלק מכם, את הפוטנציאל להתעלות ~~~

 

האנושות תעמוד בפני רגעים של החלטות ובחירות של בגרות ואחריות קולקטיבית.

האנושות תידרש להתעלות מעל ההפרדה השוררת בין בני אדם, מדינות, לאומים ומעצמות.

האנושות תידרש לקחת אחריות על עצמה ועל המרחב המקודש שקבלה לשמור עליו.

האנושות תעמוד בפני רגעים שייראו כמשברים עולמיים ויוכלו להיות הפוטנציאל הגדול ביותר

של כל אחד ואחד בפני עצמו וכולם כאחד, להבין את משמעות האחדות והפעם ממקום אחר…

מקום שמחייב עזרה הדדית ואחוות עמים ולאומים.

הצירים המגנטיים של כדור הארץ משנים את כיוונם וכבר החל השינוי להתממש. האדמה מתמקמת אל מיקומה החדש כמו שכפפה מתיישבת על היד ולכן רעידות האדמה המרובות שחוותה האנושות בחודשים האחרונים. תודעת הפלנטה קשורה עם תודעת בני האדם שעליה והיא מתפתחת ומשתנה, מהמימד השלישי הדואלי והגשמי כל כך , למימד הרביעי לזמן קצר.

מיד לאחר מכן הפלנטה תניע את עצמה אל המימד החמישי ~ מימד שהתודעה האנושית רואה כ"קץ הזמן".

בעצם כל מה שישתנה זו תודעת הפלנטה ( שבעצמה הינה ישות עצמאית) והתודעה האנושית. התודעה של בני האנוש תגיע לכלל הכלה של  תפיסת הזמן ללא זמן ~ לכן נאמר "קץ הזמן".

הזמן יפסיק להיתפס בתודעה הדואלית והקווית כפי שתפסתם אותו עד היום, ותתפתח היכולת לחיות באופן מלא במימד של זמן ללא זמן, מימד שבו הכל מתקיים כעת בכל הזמנים, וכל הזמנים ייתפסו כמתקיימים כעת, בזמן היחיד שבו אפשר לתקשר אותם באמת, לחוות אותם באמת ~ זמן ההווה שבו כל חייכם מתנהלים ממילא.

בזמן זה תשתנה תפיסת המרחב והמציאות של האנושות למימד החמישי, מימד שמכיל חופש מוחלט של הכלה במרחב/זמן שהם בעצם תנודה קרובה ושונה כאחד, של אותה התבטאות האנרגייה האלוהית, האנרגיה של מקור האור, שזורמת כל העת אל כדור הארץ ואל כל חלק ומרכיב ביקום כולו ~~~

כל אחד ואחת מכם בחר להיות כאן, בחר עוד לפני שנולד, בחר עם כל עוצמות הנשמה ~ כל אחד ואחת מכם התרגש מאוד להיות חלק מהזמן הזה, זמן התפתחות גל המעבר של שחר הבוקר של העידן החדש.

כל אחד ואחת מכם, ביקש ועמד בתור בין רבבות רבות של נשמות, שבקשו להיות חלק מהמהפך העוצמתי הזה של כל הזמנים ~ המהפך של הצירים המגנטיים, המהפך של התודעה האנושית החדשה, המעבר של הפנלטה למימד החמישי ויתרה מזאת ~ ישויות האור המרובות, מתאספות כעת מסביב על מנת לצפות, להתרגש אתכם ולקחת חלק בתהליך מרגש זה של מעבר העידנים, כאשר האנושות עולה אל המימד הבא שלה…החלפה של מצב צבירה ברמת התודעה הנשמתית והפלנטרית הקולקטיבית הכללית.

ברגעי המעבר, כל אחד ואחד מכם ייתבקש להתכוונן אל האור הפנימי שלו, להתחבר אל האור ששנים רבות מהווה את נשמת חייו. כל אחד ייתבקש להתחבר אל נשמת האל שמפעמת בגופו, אל אש התמיד שמאז ומתמיד קיימת בכם.

ברגעים אלה, יותר מבכל רגע אחר של התרבות האנושית, יהיה עליכם להכיל את ההרמוניה והשקט והשלווה, להיות עטופים באור שנובע מתוככם שיתעצם מתוך בחירה מודעת ~ בחירת התודעה של כל אחד ואחת מכם. אור זה יכיל אתכם ויאפשר לכם לעבור את רגעי המעבר בהרמוניה שמתקיימת בו בכל עת.

ביום זה ~ כל אחד ואחת מכם שיבחר לעלות למימד החמישי, ואשר התכוונן ועשה את עבודתו לאורך העידנים, למד וצמח והבין את התודעה של הרוח הגדולה ~ של האור העליון ~ יתחבר עם כל שאר חבריו וחברותיו, יתחבר ויתעטף באור הבוהק שמהווה את זרימת ההיכל העליון אל המציאות שכאן ~ זה המצב שבו ניתן יהיה לחלוף את המהפך בהרמוניה, ולהגיע אל המקום הנכון והמדוייק עבורו, אשר מכיל את טובתה העליונה של הנשמה .

וכאן מצורפת לכם/לכן, האנרגייה של השער המיוחד הזה בקצרה , על מנת שתוכלו להפנים אותה מהיום, ולהגיע מוכנים יותר לרגע המעבר המיוחד הזה ~ הרגע שאלפים רבים של שנים ועידנים ארוכים חכיתם לו ~ רגע המעבר של שחר עלות התודעה האנושית החדשה של בני האנוש שכאן ביחד עם הפלנטה האהובה שלכם, פלנטת ארץ היקרה, סנאט קומארה ~ הישות שמכילה את כולכם שנים כה רבות ~~~

ביום זה, אנרגיית ידי האלוהים תקרין כחול ~ יש בתנופת היום לחבר את הפוטנציאל של השלמת הגשר, עם המאזן בין הזכרי והנקבי שבין ההיבטים הפנימיים השונים.

ביום זה תגיעו לכושר של עשייה בהרמוניה, ותבינו כיצד הדברים פועלים על הפלנטה הזו. היו רגעים בחייכם שחשתם אי השלמת דברים, דברים לא תמיד הגיעו לידי מיצוי מלוא הפוטנציאל שלהם, ותחושה של מתח נלוותה לעתים לחלק מהתהליכים השונים, על מנת להשלים את אשר היה עליכם להשלים כאן, על הפלנטה.

 

במועד זה, תהיה בכם היכולת להתפתח וליהנות מהכישורים היצירתיים שלכם, כל אלה שצברתם לאורך העידנים במהלך הגלגולים השונים שחלפתם על פניהם. כעת, אתם נהנים לחוות מדיטציה עם האנרגיות האלה שבאות, אנרגיות שיעזרו לכם להתעלות ולהתמיר, ביחוד אם אתם עוסקים בנושאים הקשורים לפלנטה.

הדרך שיתחולל השנוי מהמקום ההרמוני שלו תהיה מלווה בבחירה שתאפשר לכם להתחייב להנאה, מסיום של תהליכים ומשימות.

ביום זה תלמדו אודות כל האנשים האחרים וכיצד הם מתפקדים, ואתם תצליחו ללמוד גם  כיצד לחולל את השנויים הדרושים, גם בחיים שלכם בצורה חלקה.

ייתכן שבעבר שאלתם את עצמכם לא פעם, האם מישהו שולט בכם? וברור שחוויתם את המקוםשבו היה עליכם לבחון האם יש לכם את הצורך לשלוט באחרים. ברגעים אלה אשר יגיעו, תבואו לאיזון הרמוני על מנת להיות הישות המוארת המלאה, המכבדת את העצמי ומאפשרת את כל הדברים.

תוכלו לבחור באני המושלם שלכם ~ תחוו את עצמכם/ן פתוחים ומוכנים ~ ברגעים אלה תראו שאתם אחד עם האור ~~~

 

בברכה ואור ~

אוריון ~

אחוות האור הלבנה ~

מעגל האור, ישראל.

About אוריון כהן

אוריון ~ מעגל האור
This entry was posted in בלוג מסרים אוריון, מעגל האור. Bookmark the permalink.

11 Responses to השער האחרון ~ 2012

  1. You should take part in a contest for one of the best blogs on the web. I will recommend this site!

  2. An extremely exciting go through, I may possibly not concur completely, but you do make some quite legitimate factors.

  3. a4000800 says:

    I've said that least 4000800 times. The problem this like that is they are just too compilcated for the average bird, if you know what I mean

  4. a1603137 says:

    I've said that least 1603137 times. The problem this like that is they are just too compilcated for the average bird, if you know what I mean

  5. I just want to tell you that I am just newbie to blogs and seriously enjoyed you're website. Most likely I’m likely to bookmark your blog post . You certainly have incredible articles. Kudos for sharing your web page.

  6. I like this blog it's a master piece! Glad I detected this on google.