טבעו של הזמן – המימד הרביעי

06 – 06 – 06

הייתם כאן כל הזמן, אך לא ידעתם זאת. הזמן הוא המימד הרביעי. תפיסת הזמן תוכנתה על ידי שעון מכני ולוח בן 12 החדשים. השעון הוא למעשה מדידה תלת-מימדית של החלל שיושמה על רעיון הזמן. הלוח הגרגוריאני בן 12 החדשים הוא ניסיון משולל הגיון או דיוק לספור ימים.
בני המאיה הקדומים השאירו לנו את תפיסת הזמן הטבעי ואת הנבואה שיצאה מבסיס הידע שהושאר לנו על ידיהם, ושאיתו אפשר ללמוד את תדר הזמן הטבעי כפי שהוא בא לידי ביטוי בלוח 13 הירחים ואת חוק הזמן. הזמן הוא יותר מאשר רצף של שעות וימים. יש להבין שהזמן הוא מושג מנטלי ורוחני, וכן מקצב חומרי וטבעי, ואז אפשר לראות כיצד תפיסת הזמן של החברה מושתתת על השימוש בלוח שנה שהוא שגוי מיסודו. לוח שרירותי שקבע יוליוס קיסר ושעדכן סופית האפיפיור גרגוריוס ה – 13 לוח ששולט כיום בעולם כולו, שמרחיק את האדם לחלוטין מרוחניותו, מהקשר לאמא אדמה, ומעצם טבעו.
כך נוצרה התבנית של ההפרדה והפחד בה אנו חיים. תבנית שיש את ההפרדה מהאלוהות, מכל הנשגב, " אנו חיים כאן למטה ולמעלה גן עדן בשמים ולמטה הגיהינום" , ואז על מנת להתחבר לעולמות העליונים יש צורך במחבר, מקשר, מתקשר או איש דת נישא שיבוא ויראה ל – " אדם הפשוט " את האור. הרי בתוך כל אחד מאתנו יש את כל התשובות כולן, רק למצוא את הדרך הנכונה , ואולי האישית לכל אחד ואחד להתחבר אליה. כמובן שאין לשכוח את חוקי היסוד של הקוסמוס, החוקים האוניברסליים.

מה שמעניין הוא המספר 13 , שמצורף לשמו של האפיפיור גרגוריוס, שכן הלוח שאני מדבר עליו דן בתדר 13 : 20 .

גופינו גם הוא מקודד לפי מחזורי הזמן הטבעי – המחזור החודשי בן 28 הימים – המחזוריות של הוסת הנשית, 13 מפרקים ראשיים בגוף האדם ו- 20 אצבעות 13 X 20 = 260 הופכים אותנו ל"צולקין מהלך".

מאז 3114 לפני הספירה אנו חיים על גבי פלנטה בבלית, משועבדים לתפיסת זמן שגויה בה "זמן=כסף". האם יוכל מישהו להוכיח גם ש"כסף=זמן"? 12 חדשים לא שווים בשנה הם יציר מופשט של הזמן, לא מדד של הזמן הטבעי.

גנבו לנו את הזמן, שעבדו אותנו לחודשי ממון שרירותיים לחלוטין.
אנו פלנטה ללא זמן.

מחוץ לפלנטת בבל, מחוץ לתפיסת הזמן שלנו, אין מושג הנקרא "ספטמבר". קיים רק הזמן הטבעי – 28 ימים, 13 ירחים המחוברים למימד הרביעי באמצעות 20 תדרים ו 13 טונים גלקטיים.
לוח 13 הירחים שהשאירו לנו בני המאיה הקדומים מהווה הלכה למעשה אמצעי לחיבור מחדש של הילת האדם לקוסמוס, לתדר הזמן הטבעי, להרמוניה עם היקום, לשלום.

לפי לוח המאיה, כמו בנבואות רבות אחרות, בשנת 2013 מסתיים הזמן, או תפיסת הזמן כפי שאנו מכירים אותה.
קוסמוס=סדר. קאוס=אי סדר. עם אפשרות הבחירה האישית ומושג – " אין זמן ".

גדולתם של בני המאיה בכך שאימצו את מדע הזמן הטבעי, את המתמטיקה של המימד הרביעי, ואת חריטת הידע באבן כדי שיצא לאור בדיוק בזמן הנכון, לשחרור הנבואה. לבני המאיה, "מהנדסי הזמן הגלקטיים", היו למעשה 17 ואולי יותר לוחות זמן, לסינכרון מחזורים שונים ביקום ולמעשה אין "לוח מאיה" אחד והם מכונים גם "שומרי הזמן".

לוח 13 הירחים הוא לוח גלקטי, שניתן לאנושות כמכשיר לסנכרון מחדש עם תדר הזמן הטבעי. הזמן הטבעי טבוע בכל מחזורי הטבע הבלתי פוסקים. כל שעלינו לעשות הוא לעקוב אחר המחזורים השונים – היום, הירח (28 יום) המורכב מארבעה שבועות מדויקים של 7 ימים.
השנה הסולרית לפי המאיה מתחילה ב 26 ליולי, בו זורחת השמש ביחד עם כוכב סיריוס, הכוכב הבוהק ביותר בשמיים. הפלנטה הבוהקת ביותר, ונוס, משמשת לסינכרון הלוח הסולרי עם הלוח המקודש, הצ'ולקין, בן 260 הימים.

לוח 13 הירחים הוא לוח הזמן החדש, וגם לוח השלום וההרמוניה האוניברסלית. שלום והרמוניה הם המצב הטבעי בו חיים כל היצורים עם הביוספירה (כדור הארץ וכל החי עליו). האדם הוא היחיד שבחר לחרוג ממצב זה, ליצור מכונות ומלחמה. האדם נלחם באוויר, במים, באדמה, ובעצמו, בבעלי החיים השונים ואפילו גלוי האש מוגדר כתחילת השליטה של האדם על האש.

האדם בחר לשלוט על הטבע ולא לחיות איתו בהרמוניה. יצרו של האדם לשלוט מוביל אותו לשנות כל דבר סביבו, מים לא מספיק טובים?…מוסיפים מעט תרכיז, ההר מפריע מזיזים אותו, הבעיה היא שאין אנו רואים את ההשלכות של מעשינו לפני שנהיה מאוחר מידי. האדם הגיע למצב של ניכור מטבעו שאמיתי שאתו נולד ובמקום לחוות שלום אמיתי ניתן לחוות כיום אולי מעט העדר המלחמה.

מתת בני המאיה, לוח הצ'ולקין והזמן החדש לאנושות הוא האפשרות לשוב אל הזמן הטבעי, אל תדר 13:20. לעוקבים אחר תדר זה מובטח שימצאו עצמם יותר ויותר בזמן המקום ובמקום הנכון, שיפגשו את האדם הנכון, ויעשו את המעשה הנכון. לכשיחזור השעון הביולוגי הטבעי לפעום בנו לא יהיה יותר צורך בשעון המכני המשעבד.

הרמוניה עם הזמן הטבעי, תחזיר את ההרמוניה לחיי כולנו ולעולם, והשלום – שיתחיל אצל אחדים – יהפוך למציאות.

בברכה, אוריון
מעגל האור

About אוריון כהן

אוריון ~ מעגל האור
This entry was posted in מאמרים אוריון, מעגל האור. Bookmark the permalink.

2 Responses to טבעו של הזמן – המימד הרביעי

  1. I simply want to tell you that I am just very new to weblog and definitely savored your website. Most likely I’m want to bookmark your site . You really have terrific articles and reviews. Thanks for sharing with us your website.

  2. I enjoy reading and I believe this website got some truly utilitarian stuff on it!