השערים המתפתחים~

אוריון, מעגל האורהיום ~ ב – יום ששי בלילה , ב-4/6/2011 בחודש הולדתי אני כותב מסר זה.

הגיעה העת יקרים לדבר על הימים הבאים, מה שלא עשינו באמת מעולם, לא ברצינות שבה אני ניגש הפעם לנושא. רבות דובר על ימי השערים האנרגטיים, על השנים העוצמתיות האלה ועל הימים המיוחדים האלה. החלטתי לשתף אתכם כיום בתהליך ההתפתחות שמובל לאורך השערים האנרגטיים הבאים, ולהבהיר לכולכם את מה שמובן לי כבר זמן רב… אנו בתהליך התפתחות בלתי נמנע, כאשר נהיה חייבים לבחור, לבחור לעמוד על רגלינו כבני אדם. ישויות של אור בוגרים בנפשנו ובנשמתנו על מנת לעבור את העת הזו למקום הגבוה שנפתח עבור כל האנושות כולה ועבור הנענים לקריאת הזמנים. שופר האלוהים החל כבר את נגינתו, אחי ואחיותי היקרים…

היום, כולנו חולפים על פני זמני ההתארגות שלנו על מנת לשפר את התקשורת שלנו, מתאזנים על מנת לנשום כיאות ונועלים את מטריצת הרוח הגדולה. כולנו מונעים מהמקום הנשמתי שלנו שלוקח אותנו קדימה והלאה, ועוד ועוד…

יום ההולדת הפיזי שלי ב – 30/6/2011 יהווה את יום ההולדת הנשמתי שלי גם! דבר כזה מעולם לא הצטלב עבורי, לא עד היום…. והיום, הרגע ממש, בדקתי את זה… תוך כדי כתיבת מסר זה, החלה לעלות  בי הידיעה שכדאי שאבדוק עבורי מתוך התחושה שיום ההולדת שלי ייתכן שמצטלב ביום ההולדת הנשמתי שלי ואכן כך הוא הדבר, ונדהמתי… בימים אלה של עוצמה עבורי , אני שש לשתף את כולכם במסרי הזמן המגיעים אלי מרוחות הזמן, על מנת שנוכל ביחד להתעצם לקראת הבאות ממקום של הבנה בוגרת.

כיום, ביום הששי לשבוע זה, אנו יכולים לבחור להתחבר אל ההרמוניות הזכריות והנקביות שבנו לכלל הרמוניה, זוהי האנרגיה של היום, אפשרות להרמוניה של כל היש…

במקום מסויים קראתי שהתאריך הבא – 15/6/2011 כוכב השביט בשם Elenin מתקרב ויעמוד בין כדור הארץ והשמש. הוא יהיה משמעותי בתאריכים נוספים: 23 באוגוסט, 23-27 בספטמבר, וב- 5 לנובמבר 2011 . אז הוא יהיה קרוב ביותר לכדור הארץ וכדור הארץ יחלוף בעצם דרך זנבו… כשהוא עדיין קרוב. בשנה הבאה התאריכים 5/5/2012 , ו – 21/12/2012 יהיו בעצם תאריכי השערים המדוברים של בני המאיה.

במאמר זה, אני בעצם אני עומד לסרוק את כל ימי השער האלה עבורכם ולהבהיר את דרך ההתפתחות הרוחנית שמתאפשרת בעצם בימים אלה, ממש כמו חוט השני, שמוביל להתפתחות בנאורות הנשמתית של האנושות.

מציע לכולכם לרשום את התאריכים האלה… אלה תאריכים חשובים… כמו כן דרך ההתפתחות הרוחנית תתאפשר למודעים לקרינות האור המגיע בדרכו המיוחדת… משתדל כאן לאפשר לכולכם את התובנה של ההתפתחות.

15/6/2011 … יום זה מהווה את שער האדם. עברנו אותו בימי השערים האנרגטים שהתרחשו בכרמל, בתאריך של ה – 17/12/2010 … ביום זה, אשר מורכב מזרמי אור הקריסטל שיורדים אל צ'אקרת הלב , נוכל לפתח את הרגישות של ההולך בכוכבים. נוכל לחצות מודעות של זמן ומרחב …עם איכות של שליחות של שליח אלוהי וחמלה. גם את נחוש באותו היום את הרצון המוגזם להתבוננות ופחד מהעתיד, נדע שנוכל לעמוד באתגרים , וללמוד מהם …עלינו יהיה לבקש לעצמנו פה אומץ וחמלה. הסמל כאן הוא מודעות האלוהים הנעה דרך כל הדברים וכל הכיסופים למצב של שלווה והרמוניה לאיחוד עמודי השמיים והארץ.

זאת הספירה של האל והמאיה התייחסו לספירה הזו ביראה, וכן גם בציוויליזציות קדומות אחרות.
בצעד הזה של הנשמה, האנרגיה של המשיח עוזרת לנו ליצור שלוה בחיינו ובסביבתנו. לא נוח לנו עם עימותים וקונפליקטים ואנו עושים שלום במהותנו. את יום איחוד עמודי השמיים והארץ עברנו בעבר כאן, בחורשת האקליפטוס שמעגל האור התכנס בה מספר פעמים… וכעת חוזרת האנרגייה הזו שוב, על מנת לאפשר לנו את איזון ההרמוניה בין עמודי שמיים וארץ.

ננוע לכיוון 30/6/2011 . יום זה מסומן בסמל של ה "מ ע ב ר" אל הכוכבים , השפע מסתמן בו , יום שבו וונוס – אנרגיית האהבה היא המניעה את הכל.
ביום זה נדע שביכולתנו לזרוע כוכבים שלמים, להזין את ההרמוניה סביבנו ולקחת אחריות על סביבותינו כמנהיגים שפורצים את דרך האור קדימה.
גם אם לעיתים תבצבץ תחושת הספק העצמי נדע כולנו שעלינו ללמוד לקבל אהבה ללא תנאי כדי להתחבר ולהתאזן. הצעד הדרוש הוא בבסיס הלמידה לאהוב ועלינו ללמוד לפתח את הסובלנות והקומפשיין ( חמלה ), לעצמנו ולאחרים.

יום זה יאפשר לנו לפתח את היכולת לאהוב את עצמנו שחשוב לנו מאוד על מנת להתפתח לייעוד המלא של הנשמה. נתחיל להרגיש את תחושת הערך העצמי והחשיבות שלנו האמיתית , בעולם.
האהבה שבנו יכולה להתפתח לאהבה עמוקה לאנושות כולה, ולמקום של אהבה ואכפתיות לפלנטה. נלמד לצייר בצבעים את האהבה ללא תנאי, כאשר אנחנו מתעוררים ויוצרים מחדש את גופי האור שלנו, בחזרה … אפילו תוך כדי השינה … נזכור שכל אחד מאתנו הינו בעצמו – א ה ב ה .

ננוע לתאריך של : 23/8/2011 המיוחד במינו שיום זה מהווה בדיוק את האנרגיה שמתחוללת כיום, ממש היום ! אנרגיית תהליך חדירת הלבן אל עולמנו.
נדע שבתקופה זו יש שיעורים שנובעים מהפחד מלקיחת האחריות. עלינו להתנהג בהשראה, שכן רוח התקופה הנו בסמל של האלוהים האב, המפיח את ההומור ורוח החיים אל תוך הצורות בהבל נשימתו. האלוהים האב הנו המחשבה והרעיון ליצירה הידועה ולבריאה של הממדים המוכרים והלא מוכרים. האנרגיה של תקופה זו, עוזרת למזג את ההיבטים הזכריים והנקביים ומביאה אותם לידי איזון מושלם. האיזון וההרמוניה בין שני ההיבטים האלה המרכיבים את כל היש, למעשה, הינם חשובים לאין ערוך על מנת להגיע להיות הישות המלאה והמוארת, כל אחד במקומו שלו בחייו, וכלל העם כאחד.

ננוע הלאה, לתאריך 5/11/2011 . יום חדירת האנרגיה זהובה אל עולמנו, יום של איזון הרצון החופשי. נלמד ביום זה את שיעורי הלוחם נושא המשא, והאינפורמציה שמגיעה מהמקור של הידע הפנימי. נלמד לתת אמון בקול הפנימי המדבר אלינו ובידע שמגיע אלינו מבפנים, שהינו ידע "כקול האלוהים " המדבר אלינו בתוכנו.
ייתכנו כאלה שלא יאמינו בקול הפנימי ובהדרכה העליונה, אבל על כולנו להשתדל כמיטב יכולתנו להיות כלי נקי של אנרגיית האהבה הטהורה, המגיעה אלינו מהמישורים המעודנים יותר ממישור ההוויה הפיזי, ויש לעשות את המאמץ להתכוונן דווקא בימים אלה, של אנרגיות ברוכות.
לאט מתפשטת אצלנו ההכרה שכולנו חברים ביקום ואנו נרגיש את תחושת הישות שמגיעה אל ביתה. קיימת התחושה שאנו פה בבית, כאן על האדמה, למרות הכל. נוכל להגיע לתקשורת גבוהה עם מלאכים וישויות מרחביות. אם נתאים את גוף האור שלנו לתדרים המעודנים יותר כדי לאפשר את ההתחברות הזו.
עלינו ללמוד ש לא להשתעבד לאחרים ולראות בכולם כאחים ואחיות שווים. יש אחדים שמשתמשים בעוצמות שבהם ויש כאלה שמשתעבדים ומקבלים את ההכוונה. בכולם שוכן הקול הפנימי, נוכחות האל החי שמתגשמת במסרים שכולכם חווים בעת שעולות בכם התחושות השונות. בתוך תחושת האחדות יש את מרחב ההבנה של הידע.ש… כן, כולם פה בני אדם, על המישור של ההוויה הזה.

ננוע על תאריך השער הבא ~ 5/52012 יום תהליך – גלופת המחשבה אשר מהווה תהליך של ההתגבשות האדומה. כאו, נוכל למצוא את המרחב לסינכרוניזציה, חיבור משולב ומושלם עם כוח האדמה, שומר כדור הארץ והאדמה , מהמקום של מרפא בקריסטלים. ביום זה עלינו יהיה להיות ממוקדים בזמן ההווה, להתבונן מבלי להסיק מסקנות ולעזור בשימור והתפתחות כדור הארץ. פלנטה זו מתפתחת כדי להיות ניזונה מרוחניות גבוהה יותר. מרקמים אנרגטיים מורכבים יותר ישנו את הפלנטה לפלנטה של שלווה ושלום. אתם תהיו מעוניינים לעזור בתהליך הזה ותרצו להיות מעורבים בשינוי התדרים. תספקו שינוי לאחרים בכך שתשנו את עצמכם. זהו התדר של האהבה והאמון. זהו הלב השומר על החכמה עליכם להיות מרוכזים וממוקדים בזמן המעבר, במיוחד בזמנים קשים.

נזרום משם אל מועד השער הבא ~ 12/21/2012 יום זה מהווה את שער הדמעות האחרונות… תהליך ההתגבשות הלבנה . חרב החוכמה יוצרת תהליכי הטיהור החלה להתהפך מעלינו. בימים אלה כדאי להפסיק לחשובה על העבר ולא לדאוג כל כך לגבי העתיד. הנוכחות בזמן ההווה גדלה והאנרגיות מסביבנו שלוות ושקטות ללא הדחף המתמיד להתלונן. אפשר להתחבר בימים אלה לתחושות האהבה ולאפשר לכל הדברים לזרום מסביבנו. אלוהים והיקום יוצרים דברים חדשים באמצעותנו. צעד זה של הנשמה מצייר את ההכרה באהבה שכל הדברים שאנו עושים הם מהאלוהים. אנו השתקפויות של הרוח הפועלת דרכנו כנציגים מהלכים של אנרגיה יצירתית. זהו יסוד חשוב לתפיסה שהרוח של הבורא היא באמת יצירה ובריאה חדשה. מאחר ואנחנו השתקפויות חיות של הבורא, אנחנו יכולים להפוך להיות יותר עוצמתיים

בעבר כתבתי מסר ששילב את פרשת השבוע שהייתה באותו השבוע על גלופה זו. הפרשה החלה בביקור של מלאכי השרת אותנו – בני האדם במישור הארצי של חיינו. מלאכי השרת, אשר מגיעים ממקום של טוהר ואור מוחלט , מגיעים לארץ ולבסוף מגיעים לסדום.

אברהם אז שואל " האף תספה צדיק עם רשע? " ומתמקח עם האלוהים על כמות המינימום של הצדיקים שבעטיים תינצל הארץ… מחמישים ירדו עד עשרה – כעשר הספירות. גם הכמות הזו לא נמצאה והארץ נדונה לחורבן על ידי אש האלוהים. המלאכים ממשיכים בטיול שלהם ברחבי הארץ ואין בה מתום… ומגיעים ללוט. לוט, אשר מיועד להינצל, הרי גם הוא חטא בחטא גלוי העריות הראשון הידוע והמוגדר.
בכל זאת , משפתח את ליבו לסמוך על דברי מלאכי השרת, סמך עליהם עד כדי כך שלא הסב את ראשו לאחור, ניצל ופדה את נפשו מכל מבול האש שירד מלמעלה על סדום.
כיום, אין אנו מאמינים יותר במבול, באש ובברד שיבוא משמים, אבל אנו מזמינים את אותן האנרגיות ואפילו יוצרים לעצמנו מצב שאם יקרה, לא יהיה ממש בר תיקון, לא עבור האנושות. לכן חשוב יהיה ביום הזה, יותר מתמיד, דווקא ביום זה , לפתוח את המודעות שלנו לאפשרות שעלינו לקחת את האחריות לעולמנו ולחיינו פה על הפלנטה – ארץ, ולהתמיר את האנרגיות הישנות, ובמקום לשרוף אותן באש, להתמיר אותן באהבה שמגיעה מאש התמיד ששוכנת בלב כל נשמת האדם, וביחד נוכל להמריא אל עתידנו הקסום והמופלא בין ריבוא הכוכבים והתרבויות שחגים להם מעל לראשינו כבר אינספור מליוני שנים,
מי יודע?
אולי ביום שבו נחליט לעשות את השנוי באמת ובתמים , כולנו…וביחד…
יבוא או יבואו כל מלאכי השרת ביחד ויחברו אתנו ידיים להכיל את בשורת האדם החדש של העידן החדש שבחר לייצב את עולמו באנרגיות האהבה שבתוכו, ולברוא את עולמו החדש מואר ובטוח לכל פרחי האדם הקטנים שנולדים השכם והערב, להחיל את הבשורה,

בשורת העידן החדש של המילניום הבא – ורב מותר האדם מן הבהמה.

השער הבא יהיה 21/12/2012 יום תהליך אחסון הכחול . הסמל של יום זה הינו ידי האלוהים, מרכז עמוד השידרה. יש ביום הזה את הפוטנציאל להשלמה של גשר, ומאזן זכרי ונקבי בין ההיבטים הפנימיים השונים. יתכן מצב של אי השלמת דברים, דברים שלא מגיעים לידי מיצוי ותחושה של מתח נלווה על מנת להשלים תהליכים שונים.

הדרך לשנוי הגבוה וההתמרה תהיה מהמקום שמתחייב להנאה מסיום של תהליכים ומשימות. נוכל להגיע לכושר עשייה ולהבין כיצד הדברים פועלים על הפלנטה הזו. נלמד אודות אנשים אחרים וכיצד הם מתפקדים, ויש את הפוטנציאל להצליח ללמוד כיצד לחולל את השנויים בחיים, גם שלכם בצורה חלקה. יש באנרגיה הזו את היכולת לאפשר התפתחות וליהנות מהכישורים היצירתיים שלנו. נמצה את השאלה, האם מישהו שולט בנו? האם יש לנו את הצורך לשלוט באחרים?
זה יביא לאיזון על מנת להיות הישות המוארת המלאה, המכבדת את העצמי ומאפשרת את כל הדברים.

דעו שהידע כולו נמצא בכם , בכולכם. ידע האור הגבוה שוכן בדי אן איי של כל אחד ואחד מכם וביום ההוא, נוכל ביחד כולנו לשזור את זיכרונות הגזע שבנו לכלל אחדות אחת, להתעורר לכלל הישות המלאה שהיא אנחנו , ישות בן האנוש שגאה להיות כאן , כמלאך השרת מהמקום של שירות למען אחיו ואחיותיו ולמען הפלנטה והיקום כולו ~

בברכה ואור

אוריון ~
אחוות האור הלבנה
מעגל האור
ישראל

About אוריון כהן

אוריון ~ מעגל האור
This entry was posted in בלוג מסרים אוריון, מעגל האור. Bookmark the permalink.

9 Responses to השערים המתפתחים~

 1. Sonny Disano says:

  I simply want to tell you that I'm newbie to blogging and site-building and really loved this web blog. Probably I’m planning to bookmark your blog . You amazingly have remarkable posts. Thanks for sharing your web-site.

 2. Hi there. I found your blog via Google while looking for a related topic, your website came up. It seems to be great. I've bookmarked it in my google bookmarks to come back later.

 3. I just want to mention I am just new to blogging and site-building and absolutely loved you're web site. Probably I’m want to bookmark your blog . You absolutely come with outstanding stories. Thanks for sharing your blog.

 4. I have been reading out many of your posts and i can state clever stuff. I will surely bookmark your site.

  • Hello ~
   Glad you found the site useful for you ~ Feel free to send me an email through the Contact Us page
   ~ you will receive updates from time to time … You can also subscribe to the RSS PID,
   Sincerely, Orion

 5. Gerard Cina says:

  We would like to thank you once more for the beautiful ideas you offered Janet when preparing her own post-graduate research plus, most importantly, regarding providing every one of the ideas within a blog post. Provided we had been aware of your website a year ago, we might have been rescued from the unwanted measures we were selecting. Thank you very much.