הרשומות האקאשיות

הרשומות האקאשיות

יום שישי 08 אוגוסט 2003

שם זה מתאר את מבחר כל מה שנאמר ועלה על הדעת אי פעם, כל הידע שנצבר וכל המצבור של כל הידע של האנושות מכל הזמנים כל המימדים. מאגר הרשומות האקאשיות מכיל לדעתי את כל הידע של היקום בנוסף לכל מה שאנו מעלים על דעתנו.

כל מה שנהין לשאול …קיים.

כל מה שאפשר להעלות על הדעת…קיים

הרי אמר מי שאמר פעם, " אין חדש תחת השמש ", בטח הוא התכוון לשמש המרכזית, ולא רק לשמש שלנו, שרואים פה, מכדור הארץ.

לרשומות האקאשיות אפשר לגשת בתקשור ולבדוק שאלות בקשר לגלגולים ולמהות הנשמה ועוד כל מיני דברים שאפשר להעלות על הדעת.

עכשיו בוא נחשוב ביחד …הרי מה זה מחשבות ?

גלים אלקטרומגנטיים שמהדהדים מתוך התודעה אל המוח ובוודאי שהחוצה ממנו אל היקום.

אם לא נגביל את המודעות והתודעה שלנו לעוצמה נחלשת כזו או אחרת של תודעה, אזי כל עוצמת גל או תדר מכל סוג שהוא, לעולם לא כלים באמת, רק דועכים לאיטם אל תוך הנצח, מהדהדים אל תוך המרחב האינסופי של היקום הפיסי. גם מימד הזמן שמחליש ומבטל את העוצמות של המחשבות, התחושות והרגשות, שהרי אומרים " הזמן מרפא הכל " קיים במובן הזה רק במישור הפיזי. במימד הגבוה, הזמן אינו קיים או אם הוא קיים הוא קיים כמימד מתפשט אל כל הכוונים ממש כמו כל החיצים שנוכל להעלות על הדעת שנפנה מתוך מרכז כדור אל כל נקודות ההשקה שנמצאות על היקף הכדור, וכאלה יש אינסוף.

הווה, הווה יהיה קיים בכל הזמנים וכל המימדים לכל המישורים בכל הכוונים כל העת וכל הזמן ובכל מקום. לכן, כאשר נפנה אל התודעה המתרחבת שלנו ושל היקום, נפנה אל התובנה הגבוה של של היש, כל הזמן בכל מקום ומימד ומישור, ונבקש שם את החבור אל הנצח ללא שנבקש להכיל אותו במרחב המנטלי המוגבל של ההבנה המועטה ככל שתהיה גדולה של שכלנו. בדרך כזו, נבין שכל מה שהועלה אי פעם, קיים ממש כרגע אלא שנמצא במרחב תודעה אחר מהמימד השלישי שאנו מתפקדים בו על פני מישור האדמה. כך שאם נרצה לקבל תובנות גבוהות מכל סוג שהוא עלינו להתחבר קודם כל אל התובנה

שאנו גם קיימים מאז ומתמיד כמו הווית הבריאה והבורא של כל היש שכן אנו היבט חלקי של כל ההוויה

שמכיל את תודעת כל הנצח בתוכו כמו כל גרגיר של חול שקיים על חוף הים. נוכל להתחבר אל כל הנצח ולהבין את כל המרחבים בהבלח של תפיסת האינסוף שנחוש בה במרחב הצאקרה העליונה, בנקודוה של ההתחברות אל האור העליון, בהבנת הנצח שלמעשה נתפס ברמת החוויה ובו, במרחב התודעה העליון, הרשומות האקאשיות מהדהדות לנצח, קיימות כל העת, כל הזמנים קיימים כרגע לחוות, לחוש, להתחבר,

להיזכר, לקבל ולהביל את תוך הוויתנו.

במצב תודעה שכזה, אנו יכולים להבין שכל מה שאי פעם היה קיים, למעשה, אנו חלק ממנו ואם נבין את זה, נבין גם שאנו לא נמצאים במקום של שפיטה שכן מה הטעם לשפוט את עצמנו על מה שהיינו אי פעם.

אם כבר לא נשפוט את עצמנו שהיינו באחד מהזמנים באחד ממצבי הקיום, משהו שכרגע עולה בנו לשפוט אותו ולשלילה, לעיתים, נראה את חוסר התוחלת של השפיטה שלנו את הזולת, ונתקרב יותר אל המקום של ההבנה הנעלה של " ואהבת לרעך כמוך " שכן אנו וחברנו שמולנו אחד, אם לא כרגע בגוף הפיסי, אז לפחות ברמת המעשה שכבר היינו אותו דבר שעומד מולנו. נוכל לראות בכל אחד ואחד מהעולם את עצמנו, בכל מצב נתון, להתחבר ולהזדהות עם כל היש ואפילו אבן קטנה בפנה נידחת של היקום, תהיה חלק מהמרחב שאליו אנו רוחשים אהבה, כאשר נמצא את אותה אהבה אינסופית בקרבנו.

פה נתקרב כבר אל תודעת המשיח והרי אנו במימד החמישי

והנה הדרך …….בהצלחה במסע…את המסע לרשומות האקאשיות נתן לערוך ביחד וטבמעגל של מדיאציה אבל את המסע הזה אני עורך רק עם חבר'ה שכבר עברו דרך ועומדים בהפתעות התגליות השונות שניתן לגלות בקרב הנצח החפון ברשומות. חשוב לדעת שכבר קרה שהיו כאלה שערכו נסיונות מעין זה והגיעו לתובנות שהיו קשות מידי לעכול. למרות שכולם יכולים ואמורים להתחבר לדעתי, אל כל מקום ומקום,

חשוב להגיע לכל נקודה בזמן הקווי הנכון והאישי שלנו, ולא לקפוץ גבוה מידי רחוק מידי, ממש כשם שלא נתן לתינוק או ילד את מפתחות הפרארי שלנו, על מנת שיצא ללא שעבר את כל ההכנות הדרושות ויצא למירוץ השנתי של ראלי.

אוריון ~ אחוות האור הלבנה

מעגל האור, ישראל.

About אוריון כהן

אוריון ~ מעגל האור
This entry was posted in בלוג מסרים אוריון, מאמרים אוריון. Bookmark the permalink.

7 Responses to הרשומות האקאשיות

 1. Lauren Tave says:

  I simply want to tell you that I am newbie to blogging and actually savored this blog site. Very likely I’m going to bookmark your site . You actually come with incredible articles. Many thanks for sharing your web site.

 2. It's a shame you don't have a donate button! I'd certainly donate to this excellent blog! I suppose for now i'll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to new updates and will share this blog with my Facebook group. Talk soon!

 3. Tyson Ragus says:

  I simply want to mention I am just very new to weblog and certainly savored this blog site. Very likely I’m going to bookmark your site . You definitely come with exceptional writings. Cheers for revealing your web page.

 4. Syble Larkey says:

  Some really prize articles on this site, saved to fav.

  • Hello ~
   Glad you found the site useful for you ~ Feel free to send me an email through the Contact Us page
   ~ you will receive updates from time to time … You can also subscribe to the RSS PID,
   Sincerely, Orion

 5. Willa Sheil says:

  I am constantly invstigating online for posts that can benefit me. Thank you!